Personal collection

 
 
 

Phone +421 948 340 558      email info@euro-knife.com

 
 
 
 

!!WE SHIPPING WORLDWIDE!!

WORLDWIDE SHIPPING 9.9 EUR

 

EUROPA SHIPPING 5.9 EUR

 
 
 
 

            

 
 

Personal collection

Zásielkovňa - osobné vyzdvihnutie v 18 pobočkách na Slovensku

Načítání: seznam poboček osobního odběru

   Prostredníctvom Zásielkovne ponúkame možnosť osobného odberu v 18 mestách na Slovensku v čase, ktorý Vám vyhovuje. Stačí ak si vyberiete výdajne miesto na ktoré bude zaslaná zásielka a vy si ju tam následne prevezmete. Využívanim tejto služby môžete značne ušetriť na poštovnom. Viac informácií o výdajných miestách nájdete tu.
   V prípade ak bude tovar na sklade a objednávku uskutočníte v pracovný deň do ...., bude Vaša zásielka doručená na výdajné miesto, ktoré si zvolíte v nasledujúci pracovný deň, inak bude doručená do 2 pracovných dní po expedícií z nášho skladu. Štandardná doba vyzdvihnutia zásielky na výdajnom mieste je do 7dní. Dobierku je potrebné uhradiť v hotovosti pri preberaní zásielky na výdajnom mieste.
  Tento spôsob dopravy je určený pre tých ktorí nechcú čakať dlhé rady na poštách a ani doma vyčkávať na kuriéra. Dostanete informačný email o doprave s kódom na sledovanie svojej zásielky.  Keď dorazí balík na pobočku Zásielkovne, budete informovaní prostredníctvom SMS o jej vyzdvihnutí  + SMS bude obsahovať heslo na základe ktorého vám spolu s dokladom totožnosti zásielku vydajú. Na pobočke si potom preberiete zabalenú zásielku rovnako ako na pošte s tým rozdielom, že na týchto pobočkách nemusíte čakať v dlhých radoch. 

Cena osobného odberu Zásielkovne:

Spôsob dopravy

Dĺžka dodania

Do 29,99 €

Od 30 -74,99 €

Od 75 €

Osobný odber na odbernom mieste

(platba predom)

 1-2 dni

2,29 €

1,99 €

Zadarmo

Osobný odber na odbernom mieste

 (dobierka)

1-2 dni 

2,89 €

2,49 €

Zadarmo